Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

Dýmkové

Stanwell Melango 50g

Moderní pojetí klasické směsi. Černý Cavendish, Burley, orientální tabáky a Brigit Virginia jsou jemně smíchany s meruňkovým aroma přírodní sladké chuti. Hladké aroma spolu s delikátní chutí.

Stanwell Vanilla 50g

Jemná směs dánského tmavého Cavendishe, Burley a Virginie obohacená vyzrálým Samsunem z Turecka. Vanilková příchuť vytváří jemně sladký a ovocný charekter této směsi. Bohaté a zároveň výborně vyvážené aroma.

Sweet Vanilla Honey Dew 50g

Světlá Virginie se stopami přírodní sladkosti díky tmavému lesnímu medu. Nádherně mjemný s vůní přírodní vanilky.

The Malthouse 50g

Nejjemnější Virginie, fermentovaná skotskou jednosladovou whisky. Celá směs se nechá zrát 12 týdnů. Pro výraznější chuť je přidán zvláště plný, měkký Black Cavendish. Je to tabák v klasické notě.

W.O. Larsen A True Delight 50g

Tento tabák byl vytvořen z klasické směsi, velmi zdařile namíchané z kvalitních lístkových tabáků. Kombinací exotických vůní a alternatívního postupu byl vytvořen kvalitní výrobek, který je charakterizován jako "skutečné potěšení".

W.O. Larsen Edition 2009/2010 100g

Jako každé mistrovské dílo je i tato směs zpracována z toho nejkvalitnějšího tabáku z nejlepších oblastí světa. Toto W.O. Larsenovo dědictví spojuje znamenitou směs Bright Virginia ze Severní Karoliny, tmavě hnědého Burley z Mexica a speciálně kvašený Black cavendish obohacený sladkou špetkou tmavého rumu a divokých bobulí. Tato edice je podtržena měděně zabarveným tabákem Virginia, který roste v červené půdě na afrických rovinách.

W.O. Larsen Fresh & Elegant 50g

Nejlepší virginské tabáky jsou namíchány s dvakrát fermentovaným černým cavendishem a chutným Burley tak, dodávají celkové směsi velmi hladký a bohatý charakter. Čerstvost této směsi je odvozena z kombinace různých řezů a příjemného ovocného aroma, které vytváří vynikající chuť a pomalé hoření.

W.O. Larsen Mellow & Tasty 50g

Vytvoření skutečně jemné a přesto chutné a dobře vyvážené tabákové směsi je umění, které ovládá jen málo výrobců. Spojení zkušeností pěti generací a současné skušenosti s ochucováním - to je dlouhá cesta. Vyváženost Black Cavendish, chutné Virginie a trochu jemného Burley je vynikajíc. Výrobek se navíc ještě zpracovává zvláštním procesem fermentace, při nichž je ochucován třemi nejjemnějšími příchutěmi, což je samozřejmě tajemstvím.

W.O. Larsen Simply Unique 50g

Výroba unikátních směsí se vždy opírá o vynikající tabáky jako je Old Belt Virginia, Tennessee Burley a kvalitní tabáky Orientu.Fermentováním těchto kvalitních tabáků se vyrábí výborný tabák Black Cavendish. Toto umění ovládá jen hrstka expertů a výsledkem bývá černý tabák. Ten se ale vždy tak neleskne a není tak sametový jako zmíněná směs. Vytvoření harmonie mezi černými tabáky, jasnou Virginií a unikátními chutěmi je součastí umění, které není viditelné, ale dá se rozpoznat podle chuti - "Simply Unique".

Wild Cherry 50g / 100g

Světlý virginský tabák doplněný dvakrát fermentovaným Cavendishem okořeněný řeckým Orient tabákem. Aromatizován divokými třešněmi. Jemná chuť, mírně sladký, vhodný pro každodení kouření.

 179,00 / 440,00

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode