Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

Dýmkové

Mac Baren Virginia No.1 50g / 100g

Jemný sladce aromatický tabák z vybraných listů virginského tabáku.

Nappa Valley 50g

Dýmková směs je jemnou kompozicí tvořenou nasládlým tabákem Black Cavendish, vonným Burley a výběrovou Golden Virginií. Výsledkem je harmonická směs, v níž se rozvíjí ovocný bouquet lahodného suchého vína Chardonnay z kalifornského údolí Nappa Valley.

Ocean Liner Black and Bright 100g

Krájený světlý a červený Virginia Grades  s trochou extra mírného Black Cavendish tvoří základ této měkké směsi. Ke zdokonalení byla přidána příchuť tropického ovocného aroma, což přináší svěží vůní až do posledního doušku a jemně provoní celou místnost.

Ocean Liner Flake and Cavendish 100g

Různorodý Virginia - Provenienzen s velmi přírodní sladkou chutí se slisuje pod vysokým tlakem na Flake. Následně se ručně roztrhá a smíchá s plným Black Cavendish a vanilkovou chuti do oválného tvaru.

Ocean Liner Ready Rubbed 100g

Tento tabák je specialita na dánský způsob. Připravuje se z obzvláště sladkých Virginia druhů. Dozrálá chuť přináší mírnost a jemnost v kouření. Decentní chuť a vytříbený vkus kuřáka podtrhuje přírodní sladký tabál. Je to srdeční pochoutka pro přátele Virginia Blends s pravým charakterem.

Pergamon 50g/100g

Vyvážená směs, ochucená  o orientální tabáky, které jí dávají pikantní chuť.

Peterson Connoisseurs Choice 50g

Všestraně uspokojující kořeněná a aromatická směs černého Cavendishe. Zlatá a červená Virginie smíchaná s vynikajícím rozcupovaným flakem. Recept na aroma z tropického ovoce, vanilky a rumu činí tuto směs jemnou a velmi příjemnou.

Peterson De Luxe Mixture 50g

Tento aromatik na bázi černého Cavendishe je směsí vybraných vyzrálých virginských tabáků z Brazílie a Afriky a již zmiňovaného černého Cavendishe ve formě loose cut. Tabák je ochucen aroma skládajícím se z vanilky, vlašských ořechů a medu.

Peterson Irish Flake 50g

Zemitá směs tabáku zpracovaná procesy přirozeného sušení ve stínu, sušení horkým vzduchem a vyuzení tmavým dřevem. Nabízí čistou a opravdovou chuť tabáku. Doporučena pro zkušené kuřáky dýmek.

Peterson Irish Oak 50g

Směs Cavendish, thajského Burley a černého Perique. Tradiční irský velmi lahodný tabák střední síly vyzrálý v dubových sudech od Cherry. Plné aroma zaručuje velmi příjemné a pomalé kouření.

Peterson Irish Whiskey 50g

Anglická směs virginských tabáků bez Latakií, ochucená kvalitní irskou Whiskey.

Peterson Old Dublin 50g

Výborná tabáková směs z kyperské Latakie, doplněna výběrovou zlatou Virginií, aromatickým černým Cavendishem a sladkým orientalním tabákem. Dává velice chladný kouř.

Peterson Sherlock Holmes 50g

Směs zpracovaná dle receptur z 19. století. Unikátní chuť dodává brazilský a indianský tabák. Pro nejnáročnější kuřáky.

Peterson Special Reserve 2008 100g

Jedinečná směs šťavnatého pomeranče, tmavé Virginie a černého Cavendishe se špetkou Burley. Bohatá vůně citrusového ovoce s příchutí mandle, charakterizuje tento jemný, ale vysoce aromatický tabák.

Peterson Sunset Breeze 50g

Aromatická směs z černého Cavendishe, virginských a Burley tabáků, ochucená amaretovým aroma.

Peterson Sweet Killarney 50g

Aromatická směs, která obsahuje především tabáky typo Burley z amerického Marylendu, společně s virginským černým Cavendishem obohacené o karamelovou příchuť a jemně zdobené flakem z virginského tabáku. Výborná a vyvážená chuť.

Peterson University Flake 50g

Tradiční irský tabák. směs mahagonového Burley a kentuckých tabáků s velmi jemným tabákovým aroma vytváří směs pro přemýšlivé muže. Tabák pro nejnáročnější.

Petrson 3P's Perfect Plug 50g

Excelentní slisovaný tabák typu plug. Jedná se o kompozici výběrové Virginie z Afriky a Brazílie a Burley tabáku z Malawi.Tato směs je sušena, zahřívaná a ponechána ke zrání po dobu dvou týdnů před  samotným nařezáním. Výsledkem je plná chuť s nádechem ovoce. Tento tabák je třeba před nacpáním nařezat na jemné proužky nožem. Tato středně silná směs vyžaduje zkušenějšího dýmkaře.

Planta Black Cavendish 50g

Čistý Black Cavendish.

Planta Orient 50g

Čistý Orient tabák.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode