Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

Dýmkové

Samuel Gawith Golden Glow 50g

Směs skvělích virginských tabáků sušených horkým vzduchem, lisovaných za studena a dobře vyzrálých. Tabákové plátky (flakes) jsou dále rozcupovány a dávají vyniknout přírodní sladkosti tohoto tabáku sstřední síly.

 

Samuel Gawith Grousemoor 50g

Přírodní směs vyvolává představu kraje Lakeland spojenou s příjemnou vůní typickou pro jednotlivá roční období. V samotném srdci tohoto kraje se Grousemoor vyrábí již více než 200 let za použití ručně řezaného tabáku, sušeného vzduchem, spojeného s jedinečnou kombinací různých příchutí. Grousemoor je teměř povinností pro kuřáky, kteří chtějí, aby jejich dny měly "povzbuzující atmosféru".

Samuel Gawith Kendal Cream Flake 50g

Tato selekce Burley a virginských tabáků nabízí jemný a krémový kouř tohoto vynikajícího flaku. Má jemné aroma a plnou chuť. Tento skvělí flake se snadno rozmělní a dodává bohatý a pomalu hořící kouř.

Samuel Gawith Louisiana Flake 50g

Vinikající směs virginských tabáků a speciálního tabáku Perique, který zraje ve starých bourbonových sudech. Výrazný podíl tabáku Perique dodává směsi skvělou chuť s příjemným aroma.

Samuel Gawith Navy Flake 50g

Rozbouřené vlny, fičící víětry, loď připravená k plavbě a ostřílený mořský vlk u kormidla se svou nerozlučnou dýmkou; obraz, který vyvstane na mysli při kouření Navy Flake. Tradiční produkt z lisované Virginie se stopou Latakie a štědrou dávkou rumu. Navy Flake je aromatický, středně silný tabák, který se snadno kouří.

 

Samuel Gawith Palace Gate 50g

Tabák je namíchán ze sladkého a jemného černého Cavendishe, světlé Virginie a medového Burley a to v harmonickém poměru. Spíše středně silná směs příjemné medově karamelové vůně. Tento dabák dodá příjemné kouření, ideální pro odpolední siestu.

Samuel Gawith Perfection 50g

Smíchání různých druhů světlých a tmavých Virginií se špetkou Latakie, následným napařením, ochucením vanilkou a přidáním nejlepších tureckých tabáků vznikla "perfektní" směs

Samuel Gawith Sam's Flake 35g / 50g

Velice zdařilá kombinace Virginie a tureckých orientálních tabáků. Je obohacená příchutí, která dodává této lisovaané směsi středně silnou chuť. Vynikající směs.

Samuel Gawith Skiff Mixture 50g

Směs je připravena pro ty kuřáky dýmek, kteří ocení plnou chuť orientální směsi. Smísení množství různých, vzduchem sušených tabáků dává Skiffu jeho klasické barvy, žlutou a hnědou. Identita této směsi je dotvořena přidáním tureckých orientálních tabáků a Latakie, které dávaají celé směsi její plnou zakulacenou chuť.

Samuel Gawith Squardon Leader 35g / 50g

Tento orientální recept tvoří tradiční anglické tabáky. Je namíchán ze světlé a tmavé Virginie společně s Latakií a tureckým orientálním listem. Výsledkem je perfektní středně silná směs, která dodává bohatý a pomalu hořící kouř.

Samuel Gawith St. James Flake 50g

Opět zdařilý a žádaný flake. Smícháním dohromady pravým St. James Parish Perique s nejlepšími virginskými tabáky vznikla směs s porcí Perique tak akorat ke spokojenosti znalců. \jakmile se nacpe a zapálí, dává tento tabák přiměřenou dávku kouře s delikátními a bohatými tóny chutí.

Samuel Gawith Westmorland Mixture 50g

Tato směs je speciálně vytvořená pro dýmkaře, kteří dávají přednost jemnému aroma. Spojuje chutě nejlepší Virginie, sladkého Cavendishe a trochy kyperské Latakie. Při kouření vydává bohatý, plně aromatický a přesto jemný kouř, který pomalu, rovnoměrně hoří a skvěle provoní místnost.

Sans Souci 50g / 100g

Luxusní směs tabáku jemné chuti a vůně, složená z vybraných druhů světlých virginských tabáků, tmavého Cavendish s trochou Burley. Tabák lehkého kouření s jemným aroma karamelu.,-

Savinelli Extra Mild 50g

Směs převážně virginských tabáků, doplněných tabáky Burley. Má lehké a jemné aroma.

Savinelli Light Aroma 50g

Lehká směs virginského  a Burley tabáku. Dvakrát fermentovaný tabák s marcipánovým aroma.

Savinelli Mr. G. 50g

Lehká směs Virginie a Orient tabáku střední síly s plným ovocným aroma.

Skandinavik Aromatic 5Og

Dokonalá směs prvotřídních Burley a Virginských tabáků, namíchaných mistry starých dánských technik míchání. Je to jemně aromatická směs pro kuřáky, kteří mají požitek z kouření aromatického dýmkového tabáku.

Skandinavik Exotic 50g

Směs velmi bohaté Virginie a tepelně zpracovaného Burley. Tabáky jsou lisovany a pomalu zahřívany tak, aby vznikl jemný kouř. Tento proces je doplněn kořeněným nádechem pomeranče, vanilky a trochou Malt whisky.

Skandinavik Mixture 50g

Směs vzrušujícího, černého lisovaného tabáku, vyzrálého kentuckého tabáku Burley a světlého Virginského tabáku. Fascinující vzhledová kombinace světlé a tmavé je korunována jemným aroma, které přispívá k celkovému a jedinečnému charakteru.

Skandinavik Regular 50g

Tato čistá nearomatická směs je určena těm kuřákům, kteří dávají přednost  čistým směsím s přírodní tabákovou chutí.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode