Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

 19.3. 20021 

 

 NUTRISTICK 

 
 

[NUTRISTICK] je elektronická cigareta s naprosto jednoduchým používáním – bez potřeby dobíjení, bez tlačítek, bez čekání na nahřátí a bez doplňování liquidu. Ocení ji všichni, kteří si chtějí vapování vyzkoušet bez větší investice, ale i osoby, které se nechtějí starat o doplňování liqiudů a údržbu běžné elektronické cigarety. Vhod rozhodně přijde také  kuřákům, kteří musí delší delší dobu vydržet v nekuřáckém prostředí, například v kanceláři, restauraci nebo letadle. Použití je opravdu jednoduché – jen uchopíte a kouříte.

 [NUTRISTICK] je dostupný ve variantě bez nikotinu (bílá varianta) i s nikotinem 6 mg (černá varianta). Kapacita baterie je 300 mAh – vystačí přibližně na 500 potáhnutí, což je srovnatelné se dvěma krabičkami cigaret.

 

 

 18.3. 2021 

 

 NUSO 

 

NUSO Borůvka opět na skladě!!! Zahřívané, tabákové produkty NUSO si v poslední době získali velkou oblibu a to díky nejen své výtečné chuti, ale také, o proti  HEETS i svou cenou a borůvka je TOP. Vychutnejte si výrazné aroma šťavnatých borůvek ve spojení s jemným osvěžujícím mentolem. NUSO obsahují tabák a 0,86mg/náplň nikotinu. Aroma mentolu je méně výrazné, než je dnes běžné na trhu, a to asi o 30 %, čímž dává ještě více vyniknout aromatu borůvky. V pozadí můžete cítit jemné aroma smetany. NUSO náplně jsou kompatibilní se všemi nahřívacími přístroji. Každá krabička obsahuje 20 cigaret a každý karton 10 krabiček.

 

 MEDITE 

 

Novoá značka tabáku pro VD – MEDITÉ od českého výrobce exklusivních vodních dýmek, Meduse. Pěstování virginského tabáku pro značku Medité probíhá zásadně bez genetických úprav a použity jsou čistě přírodní ochucovadla pro dosažení té nejlepší chuti. Vše zabaleno do luxusního obalu. Výsledná chuť představuje nevšední a ojedinělý zážitek.

 3. března 2021 

 

 [HECCIG] Nicco 

 

Náplně série [HECCIG] Nicco obsahují směs čajů a rostlinných výtažků, vč. nikotinové složky, které jsou během kouření nahřívány v přístroji – nedochází k hoření, takže se můžete rozloučit s nepříjemným zápachem a popelem. Nicco obsahuje také nikotin, díky čemuž uspokojí všechny potřeby kuřáků. Tyto náplně jsou kompatibilní se všemi přístroji na trhu. V každé krabičce najdete 20 kusů náplní a v každém kartonu 10 krabiček.

 

 [HECCIG] Nicco Karamel 

 [HECCIG] Nicco vás dostane svou plnou a nasládlou příchutí tabáku. Vyvážená tabáková příchuť výběrové směsi dokonale uspokojí vaše požadavky při každém potáhnutí. Vychutnejte si čisté a výrazné aroma bez mentolu, ovšem s nikotinem.  Nejprodávanější výrobek roku – pravá tabáková chuť s jemným dovětkem slaného karamelu.

 

 [HECCIG] Nicco Mentol 

 Výrazné aroma tabáku a chladivého mentolu, které vás osvěží při každém potáhnutí. Obsahuje nikotin. [HECCIG] Nicco vás dostane svým plným a čistým aromatem tabáku a svěžího mentolu.

 

 [HECCIG] Nicco Borůvka 

 Sladké a výrazné aroma zralých borůvek potěší vaše smysly při každém potáhnutí. Vychutnejte si čistou a výraznou chuť bez mentolu, ovšem s nikotinem.

 

 [HECCIG] Nicco Jahoda 

 Sladké a výrazné aroma zralých jahod potěší vaše smysly při každém potáhnutí. Vychutnejte si čistou a výraznou chuť bez mentolu, ovšem s nikotinem.

 

 [HECCIG] Nicco Káva 

 Plné aroma kávy dokonale okouzlí vaše smysly při každém potáhnutí. Vychutnejte si čisté aroma bez mentolu, ovšem s nikotinem. [HECCIG] Nicco vás dostane svým plným aromatem čerstvě upražené kávy.

 

 Tyto i další produkty najdete v sekci  HEC Mania. 

 

Vyhledávání

motto.

V poslední době stále častěji čtu o tom,  jak kouření škodí zdraví. Proto jsem se rozhodl přestat číst.

Sir W. S. Churchill

Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s tabákovými a nikotinovými produkty. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode