Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

 Informace o nás 

Naše obchodní činnost (od 1.10. 2001) spočívá v nabídce velmi zajímavého zboží, které se zaměřuje především na zákazníky vyznávající lahodné pokouřeníčko v podobě  široké škály cigaret, ochucených cigaretových doutníčku tzv. CIGARILLOS, ochucených cigaretových a dýmkových tabáků, kvalitních doutníků, dýmek a vodních dýmek včetně příslušenství a v neposlední řadě stále oblíbenějších, žvýkacích tabáků, nikotinových polštářků a bezdýmných produktů rozmanitých příchutí a síly.

 

 

 Na své si u nás přijdou i vyznavači cannabis, pro něž máme připraven pestrý sortiment pomůcek usnadňující toto pokouřeníčko.

 

 

Dále u nás naleznete velký výběr dárkového zboží od zapalovačů, likérek, tabatěrek, dárkových setů, nožů až po repliky historických zbraní, jako jsou meče, dýky, sekery bambitky atp. Také milovníci východních bojových umění si u nás příjdou na své v podobě vrhacích nožů, hvězdic, mončáků, katán, čínských mečů atp.

 

 

Další zajímavou nabídkou je zboží zejména pro rockery, kteří u nás naleznou Hard & Heavy konfekci, cvokované opasky, placky, hrnečky, klíčenky, peněženky a mnohé další zboží pro milovníky rocku.  

 

 

Doufáme že s naší nabídkou budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet. Děkujeme za vloženou důvěru a přejeme Vám spokojený nákup...

 

Vyhledávání

Moto: 

V poslední době stále častěji čtu o tom, jak kouření škodí zdraví, proto jsem přestal číst.

Sir Winston Churchill

Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s tabákovými a nikotinovými produkty. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode