Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

 Vážení zákazníci, 

 vzhledem k neustálému, raketovému růstu cen tabákových   produktů ceny neuvádíme. Nic méně rádi vám je na dotaz   sdělíme. 

 Neobvyklé cigarety 

 

 

 Dunhill International 

 

Kořeny značky Dunhill sahají až do roku 1907, kdy byla v londýnské ulici St. James založena. Značka v sobě nese více než století bohatého odkazu a tradice, které dávají značce smysl a duši. Dunhill znovu objevuje hodnoty skutečného řemeslného zpracování a ladění jemných nuancí chuti mísením pouze těch nejlepších tabáků. Praví milovníci jemné vůně a pravé kubánské odrůdy tabáku tuto značku již dlouho oceňují.

Dunhill cigarety jsou snadno rozpoznatelné po celém světě. Jsou charakterizovány  náznakem sladké vůně drahých tabáků.  Jedná se o hlavní charakteristiku skutečně kvalitního produktu ve všech ohledech.

Nikotin: 1 mg / cig.

Dehet: 10 mg / cig.

 

 

 George Karelias And Sons Selected Virginia 

Rodinný řecký podnik Karelia Tobacco Company jenž tyto cigarety vyrábí zásadně používá přírodní, nemodifikovaný tabák nejvyšší kvality bez jakýchkoliv chemických přísad, což cigaretám zajišťuje vynikající aroma s dokonalými, chuťovými  vlastnostmi. Tyto cigarety mají mužný styl balení a všechno o této značce cigaret je o mužském kuřákovi, který hledá velmi mužnou a dominující cigaretu počínaje vnějškem krabičky až po cigarety uvnitř. Krabička cigaret připomíná jednu ze starých módních krabiček na doutníky. Horní část krabice má také starožitný vzhled. Design obalu těchto cigaret je prostě elegantní. Přenáší člověka zpět do nostalgických dnů, kdy byl život mnohem jednodušší. Tyto prémiové cigarety jsou ideální pro muže, s nimiž si můžou odpočinout po dlouhém náročném dni.

Nikotin: 0,9 mg / cig.

Dehet: 9 mg / cig.

 

 

 

 George Karelias And Sons Refined Virginia 

Exkluzivní cigarety, kterými se můžete potěšit každý den nebo jen tak, když se vám to líbí. Jedná se o lehčí odrůdu pro ty kuřáky, kteří preferují cigarety lehčí chuti v nejvyšším standardu kvality, který je zajištěn vynikajícím aromatem a dokonalými chuťovými vlastnostmi výběrových tabáků nejvyšší kvality.

Nikotin: 0,6 mg / cig.

Dehet: 6 mg / cig.

 

 

 

 Omé 

 

Omé jsou super štíhlé cigarety se skutečnou americkou tabákovou směsi ovšem provoněné řeckým sluncem. Cigarety se tak vyznačují velmi jemnou a příjemnou chuti. Značka Omé, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2009, se těší významnému rozvoji prodeje. Omé je v současné době jednou z nejrychleji rostoucích značek ve Francii a prodává se na více než 35 trzích po celém světě, včetně Evropy, Dálného východu, Středního východu a Perského zálivu. Design obalu Omé je barevný a dynamický a vytváří pocit energie a neustálého pohybu. Logo značky je čisté, odvážné a vzrušující s poutavými stříbrnými detaily. Tyto jedinečné vlastnosti, spojené dohromady, vyjadřují silný smysl pro modernost.

 

Omé na českém trhu je dostupná ve třech verzích:

OMÉ – dehet 6 mg / cig. – nikotin 0,6 mg / cig.

OMÉ YELLOW – dehet 3 mg / cig. – nikotin 0,3 mg /cig.

OMÉ WHITE – dehet 1 mg / cig. – nikotin 0,1 mg / cig.

 

 

 

Vyhledávání

Moto: 

V poslední době stále častěji čtu o tom, jak kouření škodí zdraví, proto jsem přestal číst.

Sir Winston Churchill

Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s tabákovými a nikotinovými produkty. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode