Ministerstvo zdravotnictví varuje:       

 Kouření vážně způsobuje dobrou náladu! 

 Vážení zákazníci,

 vzhledem k neustálému, raketovému růstu cen tabákových produktů   ceny neuvádíme. Nic méně rádi vám je na dotaz sdělíme.

 

Dýmkové

Alsbo Cherry 5Og

Velmi kvalitní dánský tabák s příjemným třešňovým aroma. Směs jemně tříděného tabáku Black Cavendish, kvalitního Burley a prvotřídní Golden Virginia. Pravý dýmkový tabák je dochucen kombinací černé a divoké třešně - jedinečná směs vytvořená podle jedné z nejstarších receptůr.

 

Alsbo Gold 50g

Tato směs je složená z listů zlaté Virginie z nejlepších oblastí Afriky a Brazílie, s příměsí vláčných Burley tabáků. Pro získání znamenitého kontrastu a hladkého kouře je do ní přidán Black Cavendish. Příchuť Alsbo Gold byla vyvinuta speciálně pro tuto směs. Nabízí jedinečnou zkušenost s velice příjemnou vůní.

 

Alsbo Vanilla 50g

Světlé virginské tabáky obohacené pomerančovým aroma a smíchané s Black Cavendishem s výraznou pomerančovou příchutí vytváří směs výjmečné kvality. Sladká vanilková příchuť jí dodává skvělí charakter s perfektně vyrovnanou chutí a vůní.

 

Alsbo Whisky 50g

Tato směs je jedním z odkazů čisté skotské přírody. Základní směsi tvoří toasted mild Burley s řezem plugs cut a oranžová Virginia. Přidáním jemně zakouřeného Blavk Cavendish a pravé skotské whisky vzniká tato unikátní tabáková směs.

 

Bellini Toscana 50g

Kombinace skvělých Virginií, trochy Black Cavendishe a Burley tabáků. Jedná se o směs tabáků dlouhého řezu a strojově rozcupovaného tabáku broskvové chuti. Vše je završeno italskou Grappou. Směs střední síly a jasně ovocnou chutí.

 

Black and Bright 50g / 100g / 200g

Světlý a tmavý virginský tabák z Ameriky a střední Afriky, okořeněný významným orientálním tabákem. Dvojí fermentace zajišťuje stálou chuť a aroma. Aromatizováno přírodními látkami a vanilkou. Výrazná aromatická chuť s chladným kouřením.

 

Black Cherry 40g / 100g

Prvotřídní virginský tabák upravený dvojí fermentací, okořeněný orientálním tabákem. Aromatizovaný přírodními látkami a extrátem černých, divokých trešní, Zaujme zkušené kuřáky. Výrazné aroma.

 

Borkum Riff Cherry Cavendish 40g

Tato směs kombinuje tmavé tabáky Kentucky a Burley s lehkým tabákem Bright Virginia.

 

BORKUM RIFF Honey and Orange 50g

Borkum Riff představuje v této směsi speciálně vybrané tabáky, jež podtrhují jemnou vůni a aroma pomerančů s mírnou, sladce medovou příchutí. Ve směsi jsou zastoupeny tabáky Virginia, Kentucky a Burley.

 

Borkum Riff Whiskey 50g

Směs Virginie a Burley obohacená o aroma osmileté Kentucky Bourbon Whiskey.

 

Cellini Clasico 50g

Směs virginských tabáků, Black Cavendish a Burley s přísadou pomerančových květů.

Cellini Forte 50g

Středně silná směs,zpracovaná z vybraných tabáků, především Burley, Virginie a Black Cavendish. Chuť je zvýrazněna italským červeným vínem Barolo. Uspokojí i náročnější kuřáky.

 

 

Erinmore Mixture 50g

Receptura této směsi je přísně střeženým tajemstvím, které je odhaleno vždy pouze dvěma povolaným osobám. Přesto je známo, že se skládá z výběrových tabáků pěstovaných v různých částech světa. Přírodně sladká, světlá Virginie je ručně míchaná s černým Cavendishem tak, aby vytvářela jedinečnou chuť a specifické aroma. Více už nesmí být prozrazeno. Je to vyzrálý aromatický tabák s chladným kouřem a pomalým, rovnoměrným hořením.

 

Holger Danske 50g

Směs virginských tabáků s přísadou exotického ovoce a vanilky.

 

Holger Danske Black & Bourbon 50g / 100g

Dvakrát fermentovaný virginský a americký Burley tabák, ochucený bourbonem s příjemnou vůní. Jeden z nejpopulárnějších tabáků na našem trhu.

 

Holger Danske Cherry Vanilla 50g

Jemná směs Virginie a Burley tabáků, doplněné černým Cavendishem. Ovocná, sladká esence divokých třešní, obohacená kořeněnou vanilkou tvoří unikátní chuť a dlouhotrvající příjemnou vůní.

 

Holger Danske Honey Dew 50g / 100g

Směs zlaté Virginie ze Severní Karolíny a Zimbabwe s tureckým Orientem, lehce aromatizována přírodním medem z Yucatanu. Chuť dánského typu.

 

Holger Danske Red Kirsbery Wine 50g

Virginské tabáky amerického typu s výraznější chutí a jemným aroma, ochucené červeným višňovým vínem.

 

 

Holger Danske Sherry and Whisky 50g

Tato směs je tyypickým představitelem německých aromatických tabáků. Virginské tabáky jsou smíchány s černým Cavendishem. Burleyy a orientálními tabáky. Směs je ochucena single malt whiskou a obohacena třešňovým aroma. Jedná se o středně silnou aromatickou směs.

 

Kentucky Bird 50g

Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně přidávaných okvětních lístků růží. Jeden z nejoblíbenějších tabáku u nás.

 

                                    

Vyhledávání

motto.

V poslední době stále častěji čtu o tom,  jak kouření škodí zdraví. Proto jsem se rozhodl přestat číst.

Sir W. S. Churchill

Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s tabákovými a nikotinovými produkty. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode